Müügitingimused

Facebooki lehe STYLE STORY (aadressiga https://www.facebook.com/STYLE-STOR...) ja veebipoe www.stylestory.ee (edaspidi STYLE STORY) omanik on OÜ STYLE STORY (registrikood 14103442), asukohaga Käärasoo tee 37-2, Paikuse, Pärnumaa.

Müügitingimused kehtivad STYLE STORY veebi- ja facebooki lehelt kaupade ostmisel. Müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures. Hinnad on eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kõik tellimused, mille kogusumma ületab 100 €, saadetakse Kliendini ilma postikuluta. Teave kauba kohta on esitatud STYLE STORY veebi- ja facebooki lehel vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja veenduda, et värv ning suurus oleksid õiged. Edasi tuleb sisestada oma andmed ning valida sobiv tarneviis. Style Story palub tutvuda ka müügitingimustega, et vältida hilisemaid arusaamatusi. Peale tellimuse kinnitamist on kliendil võimalik valida sobiv makseviis, kas ülekanne läbi pangalingi või krediitkaardiga ja arve mugavalt tasuda. Tehingud arveldatakse eurodes ning ka Kliendi kontolt läheb ostusumma maha eurodes. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Kauba kohaletoimetamine

Pärast ülekande laekumist postitatakse tellimus 1-3 tööpäeva jooksul.

Kaup edastatakse Kliendile vastavalt tema poolt valitud tarneviisile:

Itella Smartpost pakiautomaati (2.99€)

Omniva pakiautomaati (2.89€)

Pakk postkontorisse (3.84€)

Pakk koju omniva kulleriga (4.59€)

Tulen kaubale ise järele eelnevalt kokkulepitud ajal (0€)

Tellimusest taganemine

Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus kaup tasuta tagastada pakiautomaati 14 päeva jooksul, kui see ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele. Selleks tuleb saata vastav teade STYLE STORY e-mailile: info@stylestory.ee. Tagastatav toode peab olema puudusteta, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.

Tagastamisele ei kuulu sukatooted, kui pakend on avatud ja tooteid proovitud.

Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul toote tagastamisest ning raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine STYLE STORY arveldusarvele.

Vääramatu jõud

STYLE STORY ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida STYLE STORY ei saanud mõjutada või ette näha.

STYLE STORY ei vastuta ekraani seadetest tingitud värvierinevuste eest.

Pretensiooni esitamise õigus

STYLE STORY vastutab Kliendile müüdud kauba mittevastavuse või puuduste eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Kliendile. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üle andmisest Kliendile eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

STYLE STORY ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile.

Kui STYLE STORY-st ostetud kaubal on puudused, mille eest STYLE STORY vastutab, parandab või asendab STYLE STORY puudustega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab STYLE STORY Kliendile kõik ostuga kaasnenud kulud.

STYLE STORY vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

STYLE STORY kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoni number, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks. STYLE STORY edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

STYLE STORY saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.