Meie lugu

01 Sep

Meie lugu

Meie lugu sai alguse ühest väga naiseliku fakti tõdemisest: kapis nagu riideid on, aga selga pole ikka midagi panna. Ja kuna me oleme kaks lapsehoodluspuhkusel viibivat ema, siis on üsna keeruline leida seda aega, et minna ihuüksi ja ennastunustavalt kaubanduskeskusesse poodlema . Ikka on pesamuna kaasas, kes uhab proovikabiini kardina alt edasi-tagasi sisse ja välja, või otsustab lihtsalt kõige ebasobivamal hetkel poe peale peitust mängima minna – jookse siis poolalasti teda sinna püüdma...

Seepärast hakkasime julgemalt e-kaubanduses ringi piiluma ja sellest tulenevalt tuligi mõte alustada oma e-poega.

Tõenäoliselt ei vaidle väga paljud vastu, kui väidame, et iga naine soovib olla stiilne. Stiili loomisel on kõige olulisem kvaliteetne lõpptulemus. Siin ei ole midagi pistmist sellega, kas küsisid uue kleidi ostmiseks laenu või jäljendad luksust ja elegantsi plastmassist ehete abil. Elegantse ja kvaliteetse stiili saad, kui oskad teha valikuid selle vahel, millised esemed on väärt investeeringuid ja milliste puhul saab järgida kokkuhoiurežiimi.

Nagu me teame, siis kleite ei ole ühelgi naisel kunagi piisavalt. Ja kuna ei ole väga lihtne hinnata, millise kaubamärgi kleiti Sa kannad ja kui palju Sa selle eest maksid, siis on just kleidid - ja ka mitmed ülejäänud basic riideesemed - need, mis võimaldavad raha välja käies rakendada kokkuhoiurežiimi. Kõige selle juures aga aitab Su välimusele stiilse lõppviimistluse anda üks silmatorkav ja elegantne käekott või kingapaar. Käekottide ja kingadega on küll nii, et nendeks on üldjuhul vaja veidi suuremat investeeringut.

Seda põhimõtet järgides sai paika meie tootevalik. Kleitide puhul püüame järgida pigem veidi eristuvat joont, kuid siiski sellist, et igaüks midagi meelepärast leiaks. Nende otsimine on väga põnev ja ühtlasi väljakutse omaette.

Ja nii on saanudki alguse see lugu, meie stiilne lugu... 

Getri: “Minu jaoks on stiilne naine see, kes kannab uhkusega välja just talle omased riided ja jääb igas olukorras iseendaks. Kõige enam naudingi oma töös kõigi nende naiste siirast emotsiooni, seistes meie peegli ees, rahulolev naeratus näol, uues kleidis”

Nelly: „Naudin Style Story´ga tegelemist, sest saan kõigele läheneda loominguliselt, lähtudes samas oma nägemusest ja väärtustest ning kombineerides omavahel erinevaid tooteid. Seejuures pole paremat tänu, kui rahulolev naine, kes silmade särades ostukotiga uksest välja astub ja ütleb: „Näeme jälle!““Püsige ikka lainel! Oleme teile südamest tänulikud ka tagasiside eest, mida meile saadate, sest seeläbi saame vaid tugevamaks ja paremaks muutuda.

„I´ve never seen elegance go out of style“

/Sonya Teclai/

Stiilsete kohtumisteni!

Nelly ja Getri